Widok kontrastowy Widok domyślny
Kontrast
Czcionka 

Poradnia Psychologiczna

W trudnych sytuacjach studenci mogą liczyć na pomoc zatrudnionych w uczelni psychologów i psychoterapeutów, którzy zawsze są gotowi uważnie wysłuchać każdego zainteresowanego i doradzić, jak znaleźć wyjście z „dołka”. Uczelnia zapewnia komfortowe warunki rozmowy, pełną anonimowość oraz profesjonalną pomoc psychologiczną. Centrum znajduje się na terenie akademika T-22 przy ul. Wróblewskiego 25, pok. 6.1,6.2,6.3, 6.4. By umówić się na spotkanie należy napisać e-maila do jednego ze specjalistów:

 

Małgorzata Bednarska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Michał Rożko: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patrycja Ciechanowicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zasady działania Poradni Psychologicznej dla Studentów Politechniki Wrocławskiej

  1. Do Poradni może zgłosić się każdy kto jest studentem/doktorantem PWr.
  2. Nie ma ograniczeń w tematyce, z jaką można kontaktować się z psychologiem/psychoterapeutą w Poradni. Wszystko, co nurtuje, martwi, utrudnia codzienne funkcjonowanie może być powodem skontaktowania się z nami.
  3. Porady udzielane w Poradni, prowadzone konsultacje, psychoterapia są bezpłatne.
  4. Nie ma z góry wyznaczonej ilości spotkań – w zależności od problemu, potrzeb osoby, która zgłasza się do Poradni i możliwości specjalisty/Poradni, spotkania mogą wahać się od jednego do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu.
  5. Umówienie na spotkanie odbywa się przez rejestrację mailową. Każdy z psychologów/psychoterapeutów ma swój indywidualny adres, na który należy wysłać maila w celu ustalenia możliwości spotkania, dnia i godziny.

W każdej sprawie można zwrócić się po pomoc i radę do Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych oraz pracowników Sekcji ds. Wsparcia ON. Jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 w bud. C-13, pok. 1.09. Szczegółowe informacje związane ze stanem zdrowia kandydata na studia bądź studenta są traktowane jako poufne i mogą być udostępniane przez pełnomocnika rektora ds. osób niepełnosprawnych jedynie władzom uczelni.

Do góry