Widok kontrastowy Widok domyślny
Kontrast
Czcionka 
Agata Dancewicz

Agata Dancewicz

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia z pływania

Zapraszamy studentów z na bezpłatną naukę pływania.

Studium Wychowania Fizycznego:
Basen GEM, w każdą środę i czwartek 
godz.: 11:00-12:00

Zachęcamy również do korzystania z zajęć kulturystycznych w bud. H-14. W tym czasie osoby z problemami zdrowotnymi mogą zasięgnąć konsultacji.

Program dostępny pod tym linkiem

Kurs na prawo jazdy

Studencie!

Nie masz jeszcze prawa jazdy? Wyglądasz tęsknie zza zaparowanej szyby tramwaju na tych, co poruszają się własnym środkiem lokomocji lub dusi Cię klaustrofobiczna przestrzeń miejskiego autobusu? Chciałbyś być bardziej mobilny? Zależy Ci na tym by być konkurencyjnym na rynku pracy? 
Jeżeli do tego posiadasz niepełnosprawność związaną z ośrodkiem narządów ruchu, problemy z motoryką, to zgłoś się do nas po więcej informacji na temat programu Absolwent Driver!

Jest to program, w którym Politechnika Wrocławska bierze udział jako jedyna w kraju. Chcemy aby każdy absolwent naszej uczelni był doskonale przygotowany do życia: samodzielny, niezależny i gotowy do podejmowania aktywności społeczno-zawodowej.

• Koszt kursu jest dofinansowany w 70% i wynosi jedynie 600zł! 
• Do tej pory w projekcie wzięło udział 30 studentów.
• Jazdy odbywają się na indywidualnie dostosowanym samochodzie.
• Zdajesz egzamin państwowy w samochodzie na którym się uczysz! – płacisz za pierwszy egzamin tylko połowę kwoty, czyli 70 zł.
• współpracujemy ze szkołą nauki jazdy KURSANT na Tarnogajskiej
• Gwarantujemy życzliwe podejście do każdego i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Zapraszamy do kontaktu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona 1 z 5
Do góry