Widok kontrastowy Widok domyślny
Kontrast
Czcionka 
Agata Dancewicz

Agata Dancewicz

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tydzień zdrowia na PWr

Podczas pięciu dni trwania wydarzenia odbędą się:

  • pokazy, warsztaty i prelekcje prozdrowotne
  • możliwość skosztowania pysznego jedzenia
  • badania profilaktyczne
  • możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku

I wiele, wiele innych atrakcji oraz konkursów, w których będziecie mogli wygrać niesamowite nagrody!


Pamiętajcie, że warto dbać o zdrowie, nie tylko poprzez badania profilaktyczne, ale także przez zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną i kulturalną. W końcu zdrowie to nie tylko stan ciała, ale także duszy

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie fb wydarzenia.

Studenci Politechniki Wrocławskiej po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych. VII edycja odbyła się 22-24 marca 2019 roku w Częstochowie.

Uczestnicy konkurowali w sześciu dyscyplinach: siatkówce, piłkarzykach, tenisie stołowym, darcie oraz w bilardzie i kręglach w ramach Integracyjnych Mistrzostw Polski Akademickiego Związku Sportowego.

Pierwszego dnia, tuż po przyjeździe odbyło się uroczyste otwarcie, a zaraz po nim pierwsza konkurencja - dart. Następnego dnia odbywały się kolejne zawody: bilard (gdzie w kategorii męskiej Maciej Opulski zdobył 2 miejsce), siatkówka (w składzie Damian Mordal, Maciej Opulski, Wojciech Opulski, Andrzej Michalak, Adam Guzior, Bartłomiej Ziętek oraz Anna Kwiecińska z Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i Robert Zielonka z uniwersytetu Zielonogórskiego) w której nasi reprezentanci zajęli 2 miejsce. W piłkarzykach w kategorii kobiecej Gabriela Sarzyńska z PWr i Natalia Szeligowska z Uniwersytetu Wrocławskiego zdobyły 3 miejsce, natomiast w mieszanej Karolina Ciesiołkiewicz i Adam Guzior 1. Maciej Opulski otrzymał puchar za 3 miejsce w pingpongu. Trzeciego dnia odbyły się zawody w bowling a zaraz po nich wręczenie pucharów. Ostatecznie Politechnika Wrocławska zajęła 2 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Olimpiada była miejscem nie tylko rywalizacji, lecz także integracji. Nawet po zawodach odbywały się towarzyskie rozgrywki.

Dziękujemy serdecznie Organizatorom: MKIiW Feniks oraz Akademickiemu Związkowi Sportowemu za wydarzenie, które pogłębiło w Nas ducha sportu i rywalizacji fair-play.

Strona 1 z 6
Do góry