Widok kontrastowy Widok domyślny
Kontrast
Czcionka 

SWON zgłoszony do konkursu ProJuvenes!

21 listopad 2017 Autor 

Nagrody „ProJuvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku.

Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi. Parlament Studentów RP, wręczając nagrody „ProJuvenes”, chce w ten sposób tworzyć dobrą atmosferę wzajemnego współdziałania w środowisku akademickim oraz integrować studentów z całej Polski.

W tym roku odbędzie się V Jubileuszowa Gala Nagród Środowiska Studenckiego „ProJuvenes”. Weźmie w niej udział kilkaset osób, w tym przede wszystkim przedstawiciele samorządów studenckich i organizacji młodzieżowych, a także zaproszeni goście. Jubileuszowa gala będzie doskonałą okazją do podkreślenia roli środowiska studenckiego w przestrzeni akademickiej.


Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło - chociaż nie ukrywamy zaskoczenia, że dostaliśmy się już do 2 etapu konkursu. 
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie - większe niż jakiekolwiek inne do tej pory, ponieważ sami studenci decydują kogo chcą do tego konkursu zgłosić.

Bardzo nas cieszy, że działania które podejmujemy w Politechnice Wrocławskiej są widoczne, skuteczne i doceniane. 
Sam fakt zgłoszenia nas w kategorii "Studia bez barier"  już sam w sobie jest wielką niespodzianką.

Jeżeli macie Państwo ochotę, czas i po porostu nas lubicie  to zagłosować można zarówno na SWON, jak i naszych przyjaciół z Politechniki Wrocławskiej:

- Projekt Scorpio 

- TV Styk

- Koło Naukowe Off Road

http://projuvenes.psrp.org.pl/glosowanie/

440 Wyświetlenia
Agata Dancewicz
Do góry